Wellness centrum - Rokytnice nad Jizerou

Wellness

Rodinný Penzion Samohel, to není jen kvalitní ubytování a stravování, ale také příjemné prostředí pro relax. Penzion Samohel nabízí řadu welness aktivit. Některé z nich jsou pro ubytované hosty zdarma, jiné za poplatek.

Bazén

Celkem 8 metrů dlouhý, 4,5 metrů široký a 1,30 metrů hluboký vnitřní bazén se nachází přímo v Penzionu Samohel. Teplota vody se pohybuje kolem 27°C. V bazénu je zajišťován celoroční provoz. Pro ubytované hosty je bazén zdarma. V blízkosti bazénu jsou sprchy.

Bazén Bazén Bazén

Vířivá vana

Jedinečnou příležitost k odpočinku a relaxaci nabízí velká vířivá vana, která je vhodná až pro 5 osob.

Vířivá vana Vířivá vana Vířivá vana

Masáže

V Penzionu Samohel si můžete objednat také masáže – a to v čase, který Vám bude vyhovovat. Masáže přímo v Penzionu Samohel provádí kvalifikovaná a velmi zkušená masérka Edita Samohelová. Zaměřuje se na nejrůznější masáže – např. na masáže zad, lymfatické masáže, masáže lávovými kameny a další druhy masáží. Cena masáží závisí na druhu a délce masáže (viz. ceník masáží).

Masáže Masáže Masáže

Aquaerobic

V Penzionu Samohel si mohou zájemci zacvičit i aquaerobic. Pokud skupina žen (ale klidně i mužů) bude mít zájem o předcvičování aquaerobicu, není problém toto cvičení zajistit. Cvičí se přímo v penzionu. Cvičitelkou je Edita Samohelová. Pomůcky pro aquaerobic jsou k dispozici. Cena: 90Kč / osoba za hod/.

Infra sauna

Součástí penzionu je i infra sauna. Pobyt v infra sauně zlepšuje krevní oběh, také posiluje kardiovaskulární systém.

Infra sauna Infra sauna